Vize Başvuru Merkezimiz Hakkında

Online Başvuru İmkanı Sağlıyoruz

Gelişen günümüz teknolojisiyle beraber bir çok diplomatik işlem artık online ortamda gerçekleştirilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilebilen diplomatik işlemlerden birisidir. Bunun için gelişmiş bir online form ve ödeme alt yapısı şarttır. Mark Turizm olarak www.dubaivizesi.com.tr adresi üzerinden siz değerli Başvuru Sahiplerine en kolay şekilde vize başvurusu gerçekleştirme imkânı sağlamak üzere ileri düzeyde geliştirilmiş bir Vize Başvuru Formu ve Ödeme alt yapısı oluşturduk. Vize başvuru işlemlerinizin mümkün olduğunca sade ve basit, ama bir o kadar da detaylı bir formatta resmi makamlara iletilebilmesi için, kısacası en “sağlam” şekilde vize başvurusunda bulunabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve her geçen gün giderek kendimizi geliştirmeye önem veriyoruz.

En uygun Dubai Vizesi Ücretlerini Sunuyoruz

www.dubaivizesi.com.tr adresi üzerinden yapacağınız Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvuruları taban fiyatlar üzerinden siz değerli başvuru sahiplerine sunulmaktadır. Amacımız her bütçeden vatandaşımızın vize başvurusunda bulunabilmesini sağlamaktır.

Kredi Kartına Taksit İmkânı Sağlıyoruz

Başvuru Merkezimiz üzerinden yapılan Dubai Vize başvurularında, Dubai Vizesi ücretleri kredi kartınız ile 12 aya kadar vade ile taksitlendirilebilmektedir.

Arkaplan Ekibimiz

Tüm vize başvurularında olduğu gibi Online olarak gerçekleştirilen Dubai Online Vize başvurularınızın işlemlerini de son derece titizlikle gerçekleştiriyoruz. Amacımız mümkün olan en hızlı şekilde vize işlemlerinizin tamamlanması ve vize başvurunuzun reddedilme ihtimalinin minimuma indirilmesidir. Profesyonel ekibimiz, Dubai vizesi başvuru evraklarınızın olması gerektiği gibi bir araya getirilmesi ve D.N.R.D. resmi başvuru sistemine yüklenmesi işlemleri ile başvuru işlemleriniz için gerekli olan tüm hayati işlemleri, yılların verdiği sistem tecrübesi ve titiz çalışma prensipleri ile kurumsal ortamda gerçekleştirmektedir.