Dubai Vize Ücreti

En çok tercih edilen Otuz günlük Tek girişli Dubai vizesi ücreti 23 Eylül 2018 tarihinde 934,51 TL‘dir.

Dubai vize ücretini kredi kartınız ile online olarak ödeyebilir ve dilerseniz 12 Taksite kadar vadelendirebilirsiniz.

Dubai Vize Ücretleri

Süre

Giriş

Toplam Ücret

30 Günlük

Tek Girişli

934,51 TL
(147 USD)

30 Günlük

Çok Girişli

2.968,81 TL
(467 USD)

90 Günlük

Tek Girişli

2.498,38 TL
(393 USD)

90 Günlük

Çok Girişli

4.551,75 TL
(716 USD)

Turistik, Ticari veya Ziyaret amacıyla başvurulacak vizelerde, vize ücretleri değişiklik göstermemekte olup, hepsi için yukarıda belirtilen fiyatlar geçerlidir. Bu vize türlerinde seyahat amacına göre farklı bir ücretlendirme yoktur.
Tercih Oranı: 97 / 100

Başvuru ücretlerinin içerisine KDV, diğer tüm vergiler ve yalnızca 20 Türk Lirası olan Online Hizmet Bedelimiz dahil olup, ödeme sırasında vize başvurusuyla ilgili ek bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Ayrıca başvurunuz işleme alındıktan ya da vizeniz onaylandıktan sonra da herhangi bir gizli ücret ile karşılaşmayacağınız gibi, Havalimanına iniş yaptığınızda sizden vize ile ilgili herhangi bir vergi talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. Vizenize ait tüm vergiler gerekli kurumlara sizin adınıza ödenmektedir.

UYARI

Seyahat amacı Oturum, Çalışma veya Eğitim maksatlı olmasına rağmen Turistik & Ticari & Ziyaret amaçlı verilen vizelerinden herhangi birine başvuran veya bu vizelerin herhangi biriyle ülkeye giriş yapan kişiler, hiçbir şekilde resmi Oturum işlemlerini başlatmazlar. Turistik, Ticari veya Ziyaret vizesiyle ülkeye giriş yaptığı hâlde Oturum işlemlerini başlatma girişiminde bulunan kişilerin vizeleri anında iptal edilmekte olup, bu kişiler zorla ülke dışına çıkartılır ve bir daha Birleşik Arap Emirlikleri'ne hiçbir şekilde giriş yapamazlar.

Özetle; Oturum, Çalışma veya Eğitim amacıyla seyahat edecek olan kişilerin mutlaka Oturum Vizesi'ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Seyahat amacı Turistik, Ticari veya Ziyaret maksatlı olmasına rağmen Oturum & Çalışma & Eğitim amaçlı verilen vizelerinden herhangi birine başvuran veya bu vizelerin herhangi biriyle ülkeye giriş yapan kişiler, gerekli Resmi Oturum işlemlerini havalimanı girişinde derhal başlatmak zorundadırlar. Aksi hâlde; hatalı olarak başvurmuş oldukları Oturum vizeleri iptal edilmekle birlikte, bu kişiler zorla ülke dışına çıkartılır ve bir daha Birleşik Arap Emirlikleri'ne hiçbir şekilde giriş yapamazlar.
Özetle; Turistik, Ticari, Fuar veya Ziyaret amacıyla seyahat edecek olan kişilerin mutlaka Genel Amaçlı Vize'ye başvuru yapmaları gerekmektedir.

Oturum Vizesi / Çalışma Vizesi Ücretleri

Süre

Giriş Sayısı

Vizenin Onaylanmasından Sonra Ödenecek Tutar

6 Aylık

Çok Girişli

115 USD / (731,08 TL)

1 Yıllık

Çok Girişli

139 USD / (883,65 TL)

Oturum Vizesi, Çalışma Vizesi veya Eğitim Vizesi, başvuru yapıldıktan sonra kişinin durumuna göre 6 Aylık veya 1 Yıllık olmak üzere değişiklik gösterebilmekte olup, fiyatlar yukarıda belirtildiği gibidir.

Bu türdeki vize başvurularında, verilecek vizenin süresi belli olmadığı için, başvuru ücreti vizenin onaylanmasından sonra ödenmektedir. Vize onayını takip eden 15 iş günü içerisinde ödeme yapılmazsa kişiye verilen Oturum, Çalışma, Eğitim vizesi iptal edilir.