Dubai Vize Ücreti

En çok tercih edilen Otuz günlük Tek girişli indirimli Dubai vize ücreti 11 Eylül 2020 tarihinde 932 TL‘dir. Bu vize türünde başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda; ödemiş olduğunuz başvuru ücretinin tamamı memnuniyet politikamız çerçevesinde tarafınıza iade edilmektedir. İndirimli bu ücretten faydalanabilmeniz için expo2020 kupon kodunu ödeme sayfasında kullanabilirsiniz. Birkaç çeşit vize türü mevcut olup, diğer dubai vize türlerine ait ücretler aşağıda yer aldığı gibidir:

Dubai Vize Ücretleri

  • 30 Günlük – Tek Girişli vize ücreti: 932 TL / (124 USD)’dir.
  • 30 Günlük – Çok Girişli vize ücreti: 2.960 TL / (393 USD)’dir.
  • 90 Günlük – Tek Girişli vize ücreti: 3.517 TL / (467 USD)’dir.
  • 90 Günlük – Çok Girişli vize ücreti: 5.392 TL / (716 USD)’dir.

Turistik, Ticari veya Ziyaret amacıyla başvurulacak vizelerde, vize ücretleri değişiklik göstermemekte olup, hepsi için yukarıda belirtilen fiyatlar geçerlidir. Bu vize türlerinde seyahat amacına göre farklı bir ücretlendirme yoktur.

Dubai vize ücretini kredi kartınız ile online olarak ödeyebilir ve dilerseniz 12 Taksite kadar vadelendirebilirsiniz.

Dubai vize dolandırıcılığı hakkındaki çok önemli uyarıları okumak için aşağıdaki tuşa tıklayabilirsiniz.

Vize Sahteciliği Hakkında

Başvuru ücretlerinin içerisine KDV, diğer tüm vergiler ve işbu başvuru portalının 10 USD (On Amerikan Doları) olan Online Hizmet Bedeli dahil olup, ödeme sırasında vize başvurusuyla ilgili ek bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Resmi Yetkililer tarafından başvurunuz işleme alındıktan ya da vizeniz onaylandıktan sonra da herhangi bir gizli ücret ile karşılaşmayacağınız gibi, Havalimanına iniş yaptığınızda sizden vize ile ilgili herhangi bir vergi talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. Vizenize ait tüm vergiler gerekli kurumlara sizin adınıza ödenmektedir.

30 günlük tek girişli vizede Türk vatandaşlarına özel İndirimden faydalanabilmek için expo2020 kupon kodunu ödeme sayfasındaki ilgili bölüme girmeniz gereklidir. Bu kodu ödeme yapmadan önce kullanmanız gerekir. Aksi hâlde Expo 2020’ye özel indirimden faydalanamazsınız. İndirim tutarı tarafınıza daha sonra herhangi bir şekilde yansıtılamamaktadır.

Aşağıdaki tablodan vize türlerine ait detaylı bilgiyi görüntüleyebilirsiniz.

Süre

Giriş

Detaylı Bilgi

30 Günlük

Tek Girişli

Detaylı Bilgi

30 Günlük

Çok Girişli

Detaylı Bilgi

90 Günlük

Tek Girişli

Detaylı Bilgi

90 Günlük

Çok Girişli

Detaylı Bilgi

UYARI

Seyahat amacı Oturum, Çalışma veya Eğitim maksatlı olmasına rağmen Turistik & Ticari & Ziyaret amaçlı verilen vizelerinden herhangi birine başvuran veya bu vizelerin herhangi biriyle ülkeye giriş yapan kişiler, hiçbir şekilde resmi Oturum işlemlerini başlatmazlar. Turistik, Ticari veya Ziyaret vizesiyle ülkeye giriş yaptığı hâlde Oturum işlemlerini başlatma girişiminde bulunan kişilerin vizeleri anında iptal edilmekte olup, bu kişiler zorla ülke dışına çıkartılır ve bir daha Birleşik Arap Emirlikleri'ne hiçbir şekilde giriş yapamazlar.

Özetle; Oturum, Çalışma veya Eğitim amacıyla seyahat edecek olan kişilerin mutlaka Oturum Vizesi'ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Oturum Vizesi / Çalışma Vizesi Ücretleri

Süre

Giriş Sayısı

Vizenin Onaylanmasından Sonra Ödenecek Tutar

6 Aylık

Çok Girişli

115 USD / (866 TL)

1 Yıllık

Çok Girişli

139 USD / (1.047 TL)

Oturum Vizesi, Çalışma Vizesi veya Eğitim Vizesi, başvuru yapıldıktan sonra kişinin durumuna göre 6 Aylık veya 1 Yıllık olmak üzere değişiklik gösterebilmekte olup, fiyatlar yukarıda belirtildiği gibidir.

Bu türdeki vize başvurularında, verilecek vizenin süresi belli olmadığı için, başvuru ücreti vizenin onaylanmasından sonra ödenmektedir. Vize onayını takip eden 15 iş günü içerisinde ödeme yapılmazsa kişiye verilen Oturum, Çalışma, Eğitim vizesi iptal edilir.