Dubai Ticari / Fuar Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai’ye iş gezisi, fuar ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecek kişiler bu sayfa üzerinden Dubai Ticari Vize hakkında bilgi sahibi olabilirler.

ticari-vize-basvurusu-yapmak

Dubai Ticari / Fuar Vizesi Nedir?

Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen herhangi bir fuara katılmak veya ticari faaliyetleri doğrultusunda görüşmelerini gerçekleştirmek amaçlı seyahat eden kişilerin başvurduğu vize türüdür.

Ticari Vize İşlem Süresi Kaç Gündür?

Bir ticari vize başvurusu resmi yetkililer tarafından güvenlik incelemesine alındığı andan itibaren ortalama 3 (Üç) Dubai iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu süre bazen uzayabilmektedir. Ekspres olarak yapılan başvurularda bu süre 2 ile 10 saat arasındadır. Daha detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına göz atabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Ticari Vize Türü Hangisidir?

Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai’ye iş gezisi veya fuar ziyareti amaçlı seyahat eden kişilerin en çok tercih ettiği vize türü 30 Günlük Çok Girişli Vize veya 90 Günlük Çok Girişli Vize’dir. Ticari / Fuar vizesi ücretlerini öğrenmek için Dubai Vize Ücreti sayfasına göz atabilirsiniz.

UYARI

Seyahat amacı Oturum, Çalışma veya Eğitim maksatlı olmasına rağmen Turistik & Ticari & Ziyaret amaçlı verilen vizelerinden herhangi birine başvuran veya bu vizelerin herhangi biriyle ülkeye giriş yapan kişiler, hiçbir şekilde resmi Oturum işlemlerini başlatmazlar. Turistik, Ticari veya Ziyaret vizesiyle ülkeye giriş yaptığı hâlde Oturum işlemlerini başlatma girişiminde bulunan kişilerin vizeleri anında iptal edilmekte olup, bu kişiler zorla ülke dışına çıkartılır ve bir daha Birleşik Arap Emirlikleri'ne hiçbir şekilde giriş yapamazlar.

Özetle; Oturum, Çalışma veya Eğitim amacıyla seyahat edecek olan kişilerin mutlaka Oturum Vizesi'ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bu uyarıyı okuyup anladıysanız Dubai Ticari Vize / Fuar Vizesi Başvurusunda bulunmak için aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formuna ilerleyebilirsiniz.

Dubai Ticari / Fuar Vizesi Başvurusu