Dubai Ziyaret Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai’ye akraba, arkadaş ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecek kişiler bu sayfa üzerinden Dubai Ziyaret Vizesi hakkında bilgi sahibi olabilirler.

ziyaret-vizesi-basvurusu-yapmak

Dubai Ziyaret Vizesi Nedir?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne herhangi bir akrabasını veya arkadaşını ziyaret etmek amaçlı seyahat eden kişilerin başvurduğu vize türüdür.

Ziyaret Vizesi İşlem Süresi Kaç Gündür?

Bir ziyaret vizesi başvurusu resmi yetkililer tarafından güvenlik incelemesine alındığı andan itibaren ortalama 3 (Üç) Dubai iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu süre bazen uzayabilmektedir. Ekspres olarak yapılan başvurularda bu süre 2 ile 10 saat arasındadır. Daha detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına göz atabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Ziyaret Vizesi Türü Hangisidir?

Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai’ye bir yakınını uzun süre ziyaret amaçlı seyahat eden kişilerin en çok tercih ettiği vize türü 90 Günlük Tek Girişli Vize’dir. Ziyaret vizesi ücretini öğrenmek için Dubai Vize Ücreti sayfasına göz atabilirsiniz.

UYARI

Seyahat amacı Oturum, Çalışma veya Eğitim maksatlı olmasına rağmen Turistik & Ticari & Ziyaret amaçlı verilen vizelerinden herhangi birine başvuran veya bu vizelerin herhangi biriyle ülkeye giriş yapan kişiler, hiçbir şekilde resmi Oturum işlemlerini başlatmazlar. Turistik, Ticari veya Ziyaret vizesiyle ülkeye giriş yaptığı hâlde Oturum işlemlerini başlatma girişiminde bulunan kişilerin vizeleri anında iptal edilmekte olup, bu kişiler zorla ülke dışına çıkartılır ve bir daha Birleşik Arap Emirlikleri'ne hiçbir şekilde giriş yapamazlar.

Özetle; Oturum, Çalışma veya Eğitim amacıyla seyahat edecek olan kişilerin mutlaka Oturum Vizesi'ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bu uyarıyı okuyup anladıysanız Dubai Ziyaret Vizesi Başvurusunda bulunmak için aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formuna ilerleyebilirsiniz.

Dubai Ziyaret Vizesi Başvurusu